VII MIĘDZYSZKOLNE FORUM INTERPRETACJI POLSKIEJ LITERATURY WSPÓŁCZESNEJ

Zapraszamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych, zainteresowanych edukacją humanistyczną,  do udziału w VII MIĘDZYSZKOLNYM FORUM INTERPRETACJI LITERATURY WSPÓŁCZESNEJ. Organizatorem konkursu jest XXXIII Liceum Ogólnokształcące w Łodzi, przedsięwzięcie koordynują – Aneta Kula i Elżbieta Dałek – nauczycielki języka polskiego w XXXIIII LO. Mamy nadzieję, że nauczyciele zapoznają się z regulaminem FORUM i zachęcą uczniów do udziału w tym ciekawym konkursie. Będzie tona pewno dla wszystkich wartościowa przygoda, dla nauczycieli – interesująca propozycja pracy z młodzieżą przygotowującą się do egzaminu maturalnego, dla uczniów – okazja, by sprawdzić umiejętności polonistyczne i zaprezentować zainteresowania współczesną literaturą.

Załączniki: