Edukacja filmowa w szkole podstawowej MODELOWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE

Adresowany do : nauczyciele języka polskiego ze szkół podstawowych
Autor : Jolanta Bielecka

Edukacja filmowa w szkole podstawowej

MODELOWE ZAJĘCIA EDUKACYJNE

Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego serdecznie zaprasza nauczycieli języka polskiego ze szkół podstawowych na lekcję modelową, połączoną z konsultacją grupową na temat Z Pinokiem wędrujemy do Krainy Filmowej Magii- podstawowe pojęcia języka filmowego w oparciu o film R. Benigniego „Pinokio”.

Lekcję poprowadzi Pani Dorota Barańska nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 83 im. Stanisława Jachowicza. Podczas spotkania odbędzie się dyskusja na temat sposobów wdrażania edukacji filmowej na lekcjach języka polskiego, zaprezentowane zostaną doświadczenia nauczycieli w pracy z uczniami.

Zajęcia odbędą się 18 kwietnia 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 83 imStanisława Jachowicza w Łodzi, przy ul. Podmiejskiej 21.

Początek spotkania – godz. 14.00.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 16 kwietnia 2012 r. poprzez przesłanie wypełnionej Karty Zgłoszenia pocztą, faksem (678-10-85), drogą internetową (jbielecka@wckp.lodz.pl) lub pozostawienie jej w sekretariacie ŁCDNiKP (ul. Kopcińskiego 29, p. 105).

Adresaci:
nauczyciele języka polskiego ze szkół podstawowych

Filtered HTML

• Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

• Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.