XLV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO - zawody II stopnia

Informuję uczniów zakwalifikowanych  do zawodów II stopnia, że zawody okręgowe  odbędą się 14 lutego 2015 r. w  XXVI LO w Łodzi (ul. Wileńska 22a). Początek - godzina 9.30. Proszę pamiętać o dokumencie potwierdzającym tożsamość.  W przerwie między dwiema częściami zawodów II stopnia uczestnicy Olimpiady będą mogli skorzystać z posiłku (kanapek i herbaty). Komitet Okręgowy nie zwraca kosztów dojazdu.

Jednocześnie zapraszam uczestników zawodów okręgowych oraz nauczycieli-opiekunów do zapoznania się z Regulaminem Olimpiady Polonistycznej, opublikowanym na stronie www.olijp.pl   w zakładce O OLIMPIADZIE (ORGANIZACJA).   Znajdą tam Państwo informacje na temat przebiegu zawodów II stopnia oraz sposobu punktowania prac konkursowych.

Życzę uczestnikom Olimpiady Polonistycznej  wspaniałych prac pisemnych i wzorowo rozwiązanych testów językowych, a nauczycielom satysfakcji z uczniowskich osiągnięć. Powodzenia!

Oprac. Danuta Górecka