Wyniki części pisemnej zawodów okręgowych XLV OLiJP

Zapraszam  do zapoznania się z wynikami części pisemnej eliminacji okręgowych. Do części ustnej zakwalifikowało się 20 osób. Pozostałych 26 uczniów nie otrzymało wymaganej przez Regulamin liczby punktów i niestety, ich udział w Olimpiadzie zakończył się. Zainteresowanych bardzo proszę o przeczytanie Regulaminu Olimpiady. Znajdziecie tam Państwo wiele przydatnych informacji dotyczących możliwości zapoznania się z pracami, procedur odwoławczych i specyfiki części ustnej zawodów okręgowych.

Jednocześnie informuję, że część ustna zawodów II stopnia odbędzie się 7 marca 2015 r. (w sobotę) w XXVI LO w Łodzi (ul. Wileńska 22a) . Początek zawodów - godz. 9.00. Proszę zabrać ze sobą legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość. Jak zawsze uczestnicy Olimpiady mogą liczyć na kanapki i herbatę. Kosztów podróży nie zwracamy. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę do mnie telefonować (512 354 482) lub pisać (danutagorecka@gmail.com).

Gratuluję młodzieży udziału w Olimpiadzie. Mam nadzieję, że  było to dobre doświadczenie również dla tych, którym nie udało się zdobyć kwalifikacji do części ustnej. Wyrażam szacunek dla wysiłku i zaangażowania nauczycieli wspierających uczniów w olimpijskich zmaganiach. Młodzieży, która zdobyła wymaganą liczbę punktów, życze powodzenia na zawodach ustnych.

Danuta Górecka