II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO Łódzkie – region o wielu obliczach

XV Liceum Ogólnokształcące zaprasza uczniów gimnazjów do wzięcia udziału w II Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego Łódzkie - region o wielu obliczach. Zadaniem uczestników konkursu będzie stworzenie prezentacji multimedialnej w języku angielskim, w której autor przedstawi ciekawe zwyczaje i tradycje kulinarne w swojej okolicy i zachęci odbiorcę do ich poznania. Tematem przewodnim w bieżącym roku szkolnym jest „Multicultural cuisine in Lodzkie region – in the past and nowadays”. Organizatorzy konkursu, dzięki sponsorom (Biuro Turystyczne ATAS) przygotowali dla zwycięzcy bardzo atrakcyjną nagrodę – dofinansowanie w wysokości 500 zł do dowolnego wyjazdu z oferty biura ATAS lato 2014 oraz nagrody książkowe.

Załączniki: