II Archidiecezjalny Turniej Tenisa Stołowego

Wspólne zdjęcie uczestników
W trakcie zawodów

W sobotę 11 października 2014 roku odbył się Drugi Archidiecezjalny Turniej Tenisa Stołowego, którego organizatorem jest Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej Łódzkiej. Za jego przebieg odpowiedzialni byli Przewodniczący Wydziału Katechetycznego – ks. Jarosław Pater, Archidiecezjalny Duszpasterz Sportowców – Paweł Miziołek oraz doradcy metodyczni – ks. Michał Pietrasik i p. Grzegorz Zwoliński.

Hasłem turnieju jest „Sport drogą do Boga” a mottem słowa Jana Pawła II „Sport jest darem od Boga”. Całość składała się z dwóch części: pierwsza część – Mszą św. pod przewodnictwem ks. Jarosław Patera w kościele pod wezwaniem Imienia Maryi i drugiej – rozgrywek poszczególnych drużyn w Gimnazjum nr 38 w Łodzi. Podczas Eucharystii celebrans zwrócił uwagę na wydarzenia sportowe w życiu św. Jana Pawła II oraz wartość sportu w kształtowaniu charakteru, wytrwałości i rzetelnej pracy.

Wyniki II Archidiecezjalny Turniej Tenisa Stołowego SPORT DROGĄ DO BOGA w poszczególnych kategoriach:

Kategoria dziewcząt:
I.   Szkoła Podstawowa nr 125 w Łodzi
II. Szkoła Podstawowa nr 143 w Łodzi
III. Prywatna Szkoła Podstawowa Krzysztofa Augustyniaka w Łodzi

Kategoria chłopców:
I. Szkoła Podstawowa nr 51 w Łodzi
II. Szkoła Podstawowa nr 125 w Łodzi
III. Prywatna Szkoła Podstawowa Krzysztofa Augustyniaka w Łodzi
IV. Szkoła Podstawowa nr 143 w Łodzi
V. Szkoła Podstawowa nr 122 w Łodzi
VI. Szkoła Podstawowa nr 199 w Łodzi